Naše služby

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

 

Hosting

Hosting

Zde Vložte Text Nadpisu

Nabízíme kvalitní a bezpečný hosting pro váš web či eshop. Veškerá data ukládáme na rychlých SSD discích a na serverech s dostatečným výkonem* pro optimální běh aplikace. V rámci hostingu nabízíme mailové služby bez omezení počtu emailových schránek či jejich maximální velikosti**, zabezpečený přístup k datům skrze FTP, parkování a správu domén, nastavení DNS, správu SQL databází, správu CRON, SSL certifikát zdarma a mnoho dalších věcí.

Mimo nástrojů pro správu hostingu a webu je v rámci ceny poskytována služba pravidelné automatické zálohy obsahu hostingu. Weby, vytvořené na redakčním systému WordPress, se zálohují na externí cloudové úložiště, pravidelně každý den (dostupnost záloh až 30 dnů nazpět). Mimo těchto záloh též uchováváme zálohy ze začátku týdnů (dostupnost záloh až čtvrt roku nazpět) i měsíců (dostupnost záloh až rok nazpět).

Správu i nastavení celého hostingu i webových stránek můžete provádět pohodlně skrze online aplikaci.

* Procesorový výkon pro hostingová úložiště zajišťujeme a případně navyšujeme sami na základě analýzy průběžného vytížení serveru. Maximální množství operační paměti pro jednotlivé PHP procesy je defaultně nastaveno na 256 MB. V případě potřeby jej však lze navýšit i dodatečně. Maximální počet běžících PHP procesů v jeden okamžik je defaultně 16 (po dohodě lze též navýšit). Veškerá data jsou z důvodu rychlého přenosu uložena na SSD discích. V základní verzi hostingu je nabízen prostor 5 GB. V případě potřeby je možné tento prostor navýšit.

** Prostor pro vaše mailové schránky se čerpá z kapacity prostoru hostingu. Tuto kapacitu je možné dodatečně navyšovat.

Read more

Správa webu

Zde Vložte Text Nadpisu

Webové prostředí se neustále vyvíjí. Přicházejí nové technologie, staré technologie se vylepšují pro stále lepší a lepší uživatelský zážitek (UX) z návštěvy webu, který přímo ovlivňuje pohled návštěvníků webu na vaši společnost. Zároveň se ale také se postupně nachází bezpečnostní díry i jiné chyby, které je nutné pro optimální chod webu či ochranu dat odstraňovat. Z těchto důvodů je vhodné provádět pravidelnou správu webu.

Správa webu v našem podání zahrnuje:

 1. Sledování vývoje nových verzí prohlížečů a v případě potřeby úpravu webových stránek s cílem zajistit jejich správné zobrazování a kompatibilitu napříč používanými verzemi prohlížečů.
 2. Kontrolu vytížení webových stránek a rychlosti jejich načítání s ohledem na klientské potřeby a v případně nutnosti úpravu stránek pro jejich optimální a rychlý chod vzhledem k technickým možnostem ze strany webových stránek a hostingového úložiště.
 3. Drobné práce na webu na vyžádání nepřesahující 1 hodinu měsíčně (např. úpravy textů, pomoc pracovníkům odběratele při práci s redakčním systémem, drobné změny vzhledu, navigace apod. za účelem zlepšení a zjednodušení webových stránek ve vztahu ke koncovému uživateli).
 4. Poskytovat telefonickou a e-mailovou technickou podporu pracovníkům odběratele, operativně řešit dotazy ke stránkám a poskytovat doporučení pro budoucí vylepšení.
 5. Odstraňování chyb či nedostatků v nastavení webových stránek, respektive redakčního systému, jednotlivých pluginů, šablon, stránek a jiných příspěvků.  Závady způsobené dodavateli třetích stran (např. chyby v samotných pluginech pro systém WordPress) nejsou považovány za závady způsobené naší společností a není tedy možné v rámci této správy webu nárokovat jejich odstranění či náhradu škod způsobenou takovými závadami. Naše společnost se však zavazuje poskytnout součinnost při komunikaci s dodavateli třetích stran za účelem odstranění takových závad.
 6. Udržovat redakční systém webu a všechny jeho neplacené doplňky a vybrané placené doplňky v aktuálních verzích v pravidelných měsíčních intervalech. Vybranými placenými doplňky jsou doplňky v seznamu níže.
 7. Zajistit zabezpečení webových stránek ze strany webu. Zajištění zabezpečení stránek ze strany serveru či hostingu a zabezpečení přístupů k souborům webových stránek skrze nástroje třetích stran není předmětem správy webu.

Placené doplňky:

 • Elementor PRO
 • WP Rocket
 • Elementor Extras
 • PowerPack Elements
 • WPML
 • Block Bad Queries PRO
 • Duplicator PRO
 • Advanced Custom Fields PRO
 • Element Pack
 • Essential Addons for Elementor – Pro
 • Advanced Database Cleaner PRO
 • Dynamic Content for Elementor
 • Lara’s Google Analytics – Pro
 • Crocoblok pluginy
 • HappyFiles PRO
 • Smart Slider 3 PRO
 • Uni CPO
Read more

Správa webu

Jste již našimi zákazníky? Přihlaste se do svého účtu a pohodlně spravujte své předplatné hostingu i správy webu z online prostředí.

Po přihlášení budete mít k dispozici přehled stávajících i minulých objednávek, včetně doby předplatného. Bojíte se, aby Vám předplatné nevypršelo? Žádný strach, náš systém Vás automaticky upozorní před blížícím se koncem. Předplatné služeb tak můžete kdykoliv ihned prodloužit či upravit jeho parametry. Lze například navýšit výkon hostingu pro rychlý běh Vašeho webu, rozšířit místo pro data či emaily, či změnit periodu předplatného. Náš systém pro vás zároveň zpracuje veškerou fakturaci, která je též dostupná po přihlášení.

0

Kontaktujte nás

Napište nám, co potřebujete a my rádi odpovíme na Vaše dotazy, nebo Vám zpracujeme nabídku šitou na míru Vašim požadavkům.